KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376601
nr 1237 6601
Arne Brodin
(1913-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, Sydländsk by. Olja på duk, 32x44
Arne Brodin, svensk bildkonstnär född 1913, död 1997.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:45:48
25/2 09:58:50